Õnn on maailma kõige ägedam emotsioon, aga kuidas seda rohkem kogeda? Eriti ajal, mil ärevus ja masendus pressivad sisse uksest ja aknast. Ajakirjanik Marii Karell küsib inspireerivatelt Eesti inimestelt, kuidas nemad endal tuju hea ja füüsilise ning vaimse tervise korras hoiavad. Podcasti toetab Eesti Loto.

Reisisõltlane Marko Reikop räägib Marii Karellile sellest, kuidas ta on koroona-ajal püüdnud oma reisihimu rahuldada Eestile risti-põiki tiire peale tehes; dieedi pidamisest; ja sellest, mis ta arvab inimestest, kes teiste kehakaalu kohta märkusi teevad.

Muusik Andres Kõpper ehk NOEP avastas kevadel, et covid-masenduse vastu aitab võidelda Qi Gong hingamine. Ta räägib vestluses Mariiga, kuidas ta seda viljeleb ja milliseid praktikaid veel õnneotsingutel on katsetanud. Ühtlasi selgub, et NOEP viis täide oma suure unistuse ja ostis maatüki, et püstitada sinna maja.

Näitleja Elisabet Reinsalu püüab covidi vastu võidelda aktiivselt. Ta käis Soomaal uisutamas ja vajus läbi jää! Ta teeb kodus joogat. Muretseb naiste õiguste pärast. Ja räägib sellest, milliste seksialaste küsimustega lapsed teda üllatanud on.

Laulja Kadi Toom selgitab, mis tunne on olla väike-ettevõtja, kui viirus järjepanu sinu tegevusalasid sulgeb. Ta on pidanud kinni panema oma treeningstuudio, lõpetama esinemised ning sulgema meditatsiooni vastuvõtud. Millest elada sellises olukorras?

Mihkel Raud on kirjanik, muusik, saatejuht, laulja. Tõenäoliselt on tal mingi amet veel, sest ega ju muidu 10 000 eurot kuus kokku ei kraabi, nagu ta siin podcastis ka avaldab. Jutt saabki alguse tema viimasest raamatust “Võtku homme mind või saatan” ja läheb üsna kohe ropuks, niiet see vestlus on mõeldud ainult täiskasvanutele.


Kunstnik Marta Vaarik räägib sellest, mis tunne on olla kuulsate vanemate laps, sellest, kuidas sündisid auhindadega pärjatud Nublu muusikavideod “Für Oksana” ja “Universum”, laste kasvatamisest, ning sellest, kuidas tööd tehes õnnelik olla.