Laser on online. Mida me siin teeme?

Iga kord pärast seda, kui “Laseri” saade on eetris käinud, on meie postkastid ja telefonid aktiivsete televaatajate kommentaare ja mõtteid täis. Mul on alati nii hea tunne lugeda, kui palju ägedate kogemustega inimesi meil Eestis on. Et seda tunnet jagada, tegimegi Laser Online’i. Et oleks koht, kus kõik teie kogemused, ideed ja head näpunäited ka teistele kohe näha oleksid. See on koht, kus meie kõigi poolt jagatud uue info põhjal võiksime jõuda uute teadmisteni.

Meie igapäevaelus on väga palju selliseid asju, mida keegi teine kodanik on juba uurinud, proovinud või järele katsetanud. Kasvõi tänaõhtuses “Laseris” eetrisse minev toidulisandite teema. Ma arvan, et kõik meist on mingil ajahetkel millegi pärast toidulisandeid kasutanud. Millised? Miks just neid? Mis pärast? Ja mis siis juhtus? Kas on selle konkreetse tableti kohta võimalik leida ka laboratoorseid teste tõestavaid dokumente, mis kinnitavad, et tegelikult ka on see adekvaatne tablett?

Või siis teine väga aktuaalne teema hetkel – magamatus ärevuse pärast. Kas melatoniin on aidanud? Kuidas? Mida Sinu arst melatoniini kohta ütles?

Või kui ma nüüd tean, et korraliku õhuga kodus on niiske õhk, siis millist õhuniisutajat tegelikult on mõtekas valida? Meie oleme oma kodus kahte testinud, mõlemal on oma head ja vead. Kindlasti on kuskil keegi, kes veel mõnda teist marki on katsetanud ja saab oma kogemust sellega jagada.

Koos saame muuta keskkonna meie ümber inimväärseks. Meil koos on need teadmised ja kogemused. Kogume nad kokku ja siis tekib neist võim, mis päriselt midagi maailmas muudab.